У місті Днепр правоохоронці затримали чоловіка, який протягом усього січня здійснював крадіжки з місцевих супермаркетів. Відомості про серію крадіжок надійшли до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, що спонукало слідство та подальше затримання зловмисника.

Хроніка подій: як злодій діяв непоміченим

З початку нового року до поліції Дніпра почали надходити повідомлення від керівників торгових точок про зникнення товарів без оплати. Розслідування показало, що впродовж місяця, невідомий чоловік систематично викрадав товари, уникаючи оплати при виході з магазинів. В результаті було зареєстровано чотири випадки таких крадіжок.

Затримання злочинця

Підозрюваним виявився 37-річний місцевий житель, який вже мав проблеми з законом через майнові злочини. Поліцейські затримали його, завдяки ретельній роботі участкових офіцерів, які встановили його особу та місцезнаходження.

Юридичні наслідки

27 лютого слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Тепер йому загрожує судовий розгляд та можлива відповідальність за скоєні діяння.

Цей випадок став черговим нагадуванням про необхідність пильності як для керівництва торгових закладів, так і для споживачів, адже злочинні дії можуть призвести до збитків і незручностей для обох сторін.

Зверніть увагу на це також Пловці з Дніпра здобули 19 медалей на Зимовому чемпіонаті України на нашому ресурсі.

От citydnipro