У місті Кривий Ріг, що на Дніпропетровщині, сталася трагічна подія, яка забрала життя 12-річної дівчинки. Вона випала з вікна восьмого поверху під час проведення онлайн-занять. Місцеві медіа повідомляють, що на місці події медики протягом 40 хвилин намагалися реанімувати дитину, але, на жаль, врятувати її життя не вдалося.

За попередньою інформацією, дівчинка проживала у цьому будинку разом зі своєю сім’єю. В той час як трагедія відбувалася, вона мала бути на онлайн-уроці. Згідно з даними, опублікованими в телеграм-каналі «На часі», передполагається, що дівчинка розмовляла по телефону біля вікна, після чого і сталося нещасний випадок.

На місце події негайно прибули медичні працівники, які намагалися надати допомогу постраждалій, а також поліція, яка зараз працює над з’ясуванням обставин цієї трагедії.

Інформація, яка з’явилася в телеграм-каналі «Свої», свідчить про те, що у квартирі було знайдено передсмертну записку, залишену дівчинкою для своїх батьків. У цьому листі вона просила вибачення за свій вчинок.

Наразі поліція не надає офіційних коментарів щодо припущень, що сталося могло бути самогубством. Розслідування триває, і очікується, що найближчим часом будуть оприлюднені деталі цього випадку.

Ця подія стала справжньою трагедією не тільки для сім’ї дівчинки, але й для всього місцевого співтовариства. Вона залишає багато питань щодо безпеки дітей під час онлайн-навчання та необхідності забезпечення їх захисту в домашніх умовах.

Будьте також уважні до цього В Днепрі затримано злодія, що місяць грабував супермаркети: деталі випадку на нашій веб-сторінці.

От citydnipro