26 лютого 2024 року у Кропивницькому сталася трагедія, яка вразила тисячі сердець по всій країні. Юрій Ворожко, блогер із мільйонною аудиторією, раптово пішов із життя в басейні одного з місцевих спортивних комплексів. Ця подія стала шоком не лише для його рідних і близьких, але й для величезної кількості його підписників.

Інцидент стався раптово, під час плавання. На допомогу Юрію одразу прийшли працівники спорткомплексу, а швидка була викликана негайно. На жаль, незважаючи на зусилля медиків, врятувати життя блогера не вдалося. Його серце зупинилося, залишивши позаду спустошену сім’ю та мільйони шанувальників, які знали його як людину з великим серцем.

Юрій Ворожко був відомий не лише своїм унікальним контентом на YouTube та TikTok, де він мав понад мільйон підписників, але й своєю благодійною діяльністю. Він активно допомагав людям без домівок, пенсіонерам, знедоленим, демонструючи високі моральні якості та небайдужість до чужого горя.

Наразі причина смерті встановлюється. Попередній огляд не виявив ознак насильницької смерті, але детальне розслідування та судово-медична експертиза мають дати відповіді на всі питання.

Смерть Юрія Ворожка залишає за собою велику порожнечу. Він був не просто блогером, а людиною, яка змогла зібрати навколо себе спільноту однодумців, готових допомагати і підтримувати один одного. Він залишив після себе дружину та двоє дітей, а також ненароджену доньку, яка невдовзі мала з’явитися на світ.

Ця втрата стала великим ударом для всіх, хто знав Юрія або хоча б слідкував за його діяльністю. Спільнота в соціальних мережах висловлює співчуття родині та друзям блогера, пам’ятаючи його як видатну особистість, чиї добрі справи надихали тисячі людей.

Вас може зацікавити Євген Кот та Наталія Татарінцева обрали Україну для народження первістка на нашому порталі.

От citydnipro