У щирий вчинок доброти і чесності втілилася історія, яка трапилася у Каменському районі. 7-річна Алина, перебуваючи на прогулянці в парку, випадково натрапила на гаманець, заповнений грошима. Виявивши його, дівчинка не розгубилася та вирішила знайти власника втраченого майна. Для пошуків вона звернулася по допомогу до поліцейського, якого зустріла неподалік.

Поліцейський разом з Алиною протягом двох годин шукали власницю гаманця. Виявилось, що гаманець втратила 57-річна мешканка Каменського района, яка під час обідньої прогулянки у парку не помітила, як втратила свій гаманець з усією місячною зарплатою.

Жінка, втративши гаманець, спочатку навіть не зрозуміла, що сталося, але коли Алина повернула їй втрачені кошти, її радості не було меж. Вдячна власниця звернулася до поліції з проханням передати слова подяки дівчинці та поліцейському, що допоміг у поверненні втраченого.

26 лютого, Владимир, поліцейський, який допомагав у пошуках, організував зустріч з мамою та дочкою, щоб особисто подякувати їм за доброту та сумлінність. Під час зустрічі дівчатам запропонували солодощі, а Алині вручили грамоту за її благородний вчинок.

Цей акт доброти Алини став яскравим прикладом чесності та відповідальності, що служить натхненням не тільки для дітей, але й для всіх мешканців громади.

Подивіться також на це Трагічний випадок у Кривому Розі: дівчинка випала з вікна під час онлайн-занять на нашому сайті.

От citydnipro