На 89-му році життя відійшла у вічність видатна спортсменка з Дніпропетровщини, Лідія Олефирова, майстер спорту України з парашутного спорту. Її смерть оголосили у Павлоградській міській раді.

Лідія Олефирова була не тільки відомою особистістю у своєму регіоні, але й у всій Україні. За своє життя вона здійснила понад 600 стрибків з парашутом, ставши героєм численних статей та телепередач. Вона святкувала свої ювілеї, в тому числі 70-й, 75-й та 80-й дні народження, стрибками з парашутом, демонструючи незламний дух та любов до спорту.

Лідія Іванівна народилася у селі Межиріч Павлоградського району, але всього своє життя провела в Павлограді. У молодості вона почала займатися парашютним спортом, встановила рекорд СРСР і навіть світовий рекорд з точності приземлення. Олефирова стала чемпіонкою Європи на змаганнях у Братиславі, де отримала серйозну травму.

Прощання з Лідією Олефировою відбулося 27 лютого у Павлограді, зібравши родину, друзів та шанувальників її таланту. Її життя та досягнення залишать незгладимий слід у серцях українців, надихаючи наступні покоління на подвиги та прагнення до перемог.

Також читайте Таксист у Дніпрі допоміг затримати розшукувану злочинницю, що ухилялася від правосуддя на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro