Березень 2024 року принесе з собою весняне оновлення та низку особливих дат, які відзначатимуться не тільки в Дніпрі, але й по всій Україні. Місяць багатий на офіційні свята та пам’ятні дні, які зроблять перший місяць весни особливим.

Офіційні вихідні в березні

У березні 2024 року жителі Дніпра, як і всі українці, матимуть стандартні вихідні дні — суботи та неділі. Винятком буде Міжнародний жіночий день 8 березня, який цього року припадає на п’ятницю. Однак, через воєнний стан в Україні, додаткові вихідні, пов’язані зі святами, можуть бути скасовані, відповідно до законодавства.

Загалом березень налічує 31 день, з яких 21 буде робочим і 10 вихідними. Так, вихідні дні припадають на 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31 числа.

Святкові та пам’ятні дати

Березень є місяцем, що відзначається не тільки традиційними вихідними, але й різноманітними міжнародними та професійними святами:

  • 1 березня: Всесвітній день гражданської оборони та Всесвітній день імунітету.
  • 3 березня: Відзначається Всесвітній день письменника, Всесвітній день дикої природи та Всесвітній день дитячого телебачення та радіомовлення.
  • 6 березня: Всесвітній день боротьби з глаукомою.
  • 8 березня: Міжнародний жіночий день.
  • 9 березня: Відзначаємо День народження Тараса Шевченка, Міжнародний день ді-джея, День землеустрою України.
  • 14 березня: День українського добровольця, Міжнародний день числа «Пі».
  • 15 березня: Всесвітній день захисту прав споживачів, Міжнародний день сну.
  • Далі слідують дні, присвячені працівникам ЖКГ, планетаріям, захисту клієнтів, весняному рівноденню, здоров’ю ротової порожнини, боротьбі з расизмом, поезії, лісам, водним ресурсам, метеорології, боротьбі з туберкульозом, пам’яті жертв рабства, діяльності СБУ, Національної гвардії України, театру, нефрології та Час Землі.

Цей місяць пропонує жителям Дніпра та всієї України відзначити важливі міжнародні та національні дати, нагадуючи про різноманіття культури, історії та значення соціальної відповідальності.

Подивіться також на це Дніпровська фехтувальниця Марія Середа завоювала золото на Чемпіонаті Європи на нашій веб-сторінці.

От citydnipro