Зірка українського гумористичного шоу «Ліга сміху», Настя Ткаченко, не приховує деталей свого фінансового життя, навіть у такий непростий час, як війна. 28-річна акторка відкрито розповідає про свої щомісячні доходи та на що вона їх витрачає.

Щомісячний заробіток зірки

Настя Ткаченко зазначає, що її середній дохід становить від півтори до двох тисяч доларів на місяць. Основними джерелами її заробітку є участь в рекламних кампаніях та різних проектах. Окремо акторка виділяє бартерні угоди, які дозволяють їй задовольняти частину своїх потреб без безпосередніх фінансових витрат.

«Мій заробіток складає приблизно 1,5−2 тисячі доларів, враховуючи зйомки та рекламні проекти. Втім, ця сума не включає бартери, котрі часто покривають значну частину моїх витрат,» — поділилася Ткаченко.

Витрати та фінансова стратегія

Незважаючи на стабільний дохід, Настя признається, що не вміє економити чи відкладати кошти. Її принцип простий — витрачати на те, що вона хоче, не відкладаючи на потім.

«Я завжди витрачаю гроші на те, що вважаю потрібним, не вміючи економити. Це може бути пов’язано з комплексом бідності, від якого я намагаюся позбутися, купуючи все, що хочу, адже хто знає, що буде завтра,» — зазначає зірка.

Ткаченко також висловлює бажання навчитися фінансової грамотності, щоб змогти відкладати кошти на майбутнє. Проте наразі її підхід до витрат залишається незмінним — жити сьогодні та не відмовляти собі в бажаннях.

Ці відверті зізнання від Насті Ткаченко підкреслюють, що навіть публічні особи, які здаються недосяжними та успішними, мають свої виклики та роздуми щодо фінансової стабільності та особистих витрат.

Також читайте Як Юлія Лущинська пережила шторм критики та знайшла силу жити на нашому сайті.

От citydnipro