Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук відзначила третю річницю шлюбу зі своїм чоловіком, казахським бізнесменом Алмазом, поділившись зворушливими словами та фотографіями в Instagram. Подружжя, яке зв’язало себе узами шлюбу на Мальдівах взимку 2021 року, продовжує демонструвати міць своєї любові та взаємоповаги.

Особливі моменти з життя подружжя

Іванна згадує, як вважала день свого весілля одним із найщасливіших у своєму житті, але не підозрювала, що кожен наступний день поруч з Алмазом буде сповнений ще більшою любов’ю та турботою. За три роки вони змогли побудувати сім’ю своєї мрії, де панують довіра, повага та непохитна підтримка.

Вони також відзначили, як їхня закоханість переросла у глибоку турботу одне про одного, створивши нерозривне почуття єдності. Іванна поділилася архівними фотографіями з різних моментів їхнього спільного життя, включаючи їхнє розкішне весілля та подорожі світом, які допомогли їм дізнатися більше про нові культури та місця.

Рецепт щасливого шлюбу

Подружжя ділиться секретом свого щасливого шлюбу: важливість ставити партнера на перше місце, спільний розвиток та вміння цінувати навіть найменші досягнення одне одного. Вони визнають, що, незважаючи на випадкові сварки, завжди знаходять спосіб вирішити конфлікти через розмову, не дозволяючи образам затьмарити їхні відносини.

В їхньому зверненні читаємо подяку за непохитну підтримку та любов, що стала основою їхнього спільного життя. Іванна висловлює єдине бажання у цей особливий день – щоб їхня сім’я продовжувала міцніти, а їхні почуття лише примножувалися.

Ця історія не лише свідчить про любов та взаєморозуміння між Іванною та Алмазом, але й слугує натхненням для всіх, хто вірить у силу справжніх почуттів та важливість будувати стосунки на фундаменті взаємоповаги та підтримки.

Подивіться також на це Лілія Ребрик оголосила про вихід у декретну відпустку на нашому ресурсі.

От citydnipro