На тлі свого напруженого робочого графіка, який включав участь у театральних постановках та ведення ранкового шоу на популярному телеканалі, Лілія Ребрик поділилася радісною новиною про свою скору відпустку. 42-річна зірка, яка очікує народження третьої дитини, заявила про свій намір призупинити професійну діяльність та присвятити час підготовці до пологів.

Ребрик не приховує свого хвилювання та радості від майбутнього поповнення в родині, обіцяючи своїм шанувальникам не затримуватися у відпустці занадто довго. Вона з оптимізмом дивиться у майбутнє, плануючи повернутися на телеекрани та театральну сцену вже після народження доньки, з новими силами та натхненням.

Підтримка колег та приємні сюрпризи стали ще одним свідченням теплих стосунків у колективі. Перед виходом у декрет Ребрик була приємно здивована отриманим від колег подарунком – великим букетом рожевих троянд, який став символом любові, підтримки та найкращих побажань на новому життєвому етапі.

Лілія Ребрик висловила свою вдячність за підтримку та добрі слова, зазначивши, що зараз, як ніколи, важливо підтримувати один одного та цінувати можливість жити, мріяти та творити. Вона також не забула згадати про тих, хто захищає країну, висловивши сподівання на благополуччя та мир для всіх.

Будьте також уважні до цього Дженніфер Лопес влаштувала незабутню подорож до Японії для своїх двійнят на 16-річчя на нашій онлайн-платформі.

От citydnipro