Українська співачка Юлія Лущинська, відома завдяки своєму хіту «Танцюю гопака», поділилася зі своїми шанувальниками трагічним періодом у своєму житті, коли вона стояла на межі вчинення суїциду. Незважаючи на популярність, яку принесла пісня, вона також стала причиною безпрецедентної хвилі ненависті та агресії з боку громадськості, що ледь не зламало Лущинську.

Буря негативу: випробування, що змінило життя

Після прем’єри треку «Танцюю гопака» Лущинська зіткнулася з масовою критикою та хейтом у соціальних мережах. Це стало величезним випробуванням для артистки, яка завжди намагалася бути відкритою та доброзичливою до людей. «Моє життя поділилось на до та після виходу пісні. Я не могла зрозуміти, чому люди так жорстокі, чому вони мене не приймають», — ділиться Лущинська.

Момент відчаю: на краю прірви

Найтемнішою ночею в житті Юлії стала та, коли вона, оплакуючи свою долю, підійшла до вікна своєї квартири на 15 поверсі, роздумуючи про сенс життя. «Я відчувала себе абсолютно беззахисною. Не знала, як далі жити, як знову довіряти людям», — пригадує Лущинська.

Світло в кінці тунелю: нове життя

Вирішальним моментом, який зупинив Лущинську від трагічного кроку, стало відкриття про свою вагітність. «Це змінило все. Я усвідомила, що не маю права забирати життя у маленької істоти, яка залежить від мене», — розповідає співачка.

Подорож до самоприйняття та любові

З того моменту Лущинська пройшла довгий шлях трансформації. Вона навчилася знову вірити в людяність та любов, незважаючи на виклики, які їй довелося долати. Її історія є свідченням не лише особистої мужності, але й важливості підтримки та розуміння з боку спільноти.

Юлія Лущинська, зі своєю нескореністю та силою волі, продовжує надихати багатьох своєю музикою та життєвою історією, демонструючи, що навіть у найтемніші часи завжди є надія на краще.

Окрім цього, прочитайте також Ведуча Іванна Онуфрійчук святкує річницю весілля: романтичні фото з Мальдів на нашій веб-сторінці.

От citydnipro