24 лютого 2024 року відома американська співачка та акторка Дженніфер Лопес поділилася в Instagram зворушливими моментами зі святкування дня народження своїх двійнят Макса та Еммі. В цьому році їм виповнилося 16 років, і з цієї особливої нагоди зіркова мама вирішила піднести дітям незвичайний подарунок — подорож до Японії.

Подорож була сповнена унікальних моментів та спільних сімейних активностей. Лопес разом з дітьми відвідала численні цікаві місця, насолоджувалися японською кухнею, а також занурилися в культуру країни, примірявши традиційний одяг і дізнавшись про місцеві звичаї.

Закінчилася подорож святковою вечерею, на якій присутній торт був оформлений у відповідному японському стилі, доповнюючи атмосферу свята. Над іменинниками витали кульки, додаючи веселощів до урочистостей.

Макс та Еммі не приховували своєї вдячності за такий подарунок, поділившись емоціями, що ця подорож стала для них одним з найбільш незабутніх досвідів.

Фанати Дженніфер Лопес не залишилися осторонь, засипавши коментарями фотографії з подорожі та висловлюючи захоплення таким оригінальним подарунком. Вони також відзначили схожість Макса з його батьком, співаком Марком Ентоні, і побажали щасливого дня народження двійнятам, відзначаючи їх перехід в новий важливий етап життя.

Така ініціатива Лопес підкреслює важливість сімейних цінностей та бажання робити життя своїх близьких яскравим і неповторним.

От citydnipro