Руслан Пережилов: шлях до міжнародного успіху

Міжнародний турнір з боксу для юніорів та молоді «Open Dracula 2024» відбувся у місті Плоешті, Румунія, з 11 по 19 лютого. Цей захід зібрав талановитих боксерів з різних країн, де вони мали можливість продемонструвати свої навички та змагатися за високі нагороди.

Участь дніпровського боксера

  • Представник Дніпра: Руслан Пережилов, вихованець Дніпровської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств, взяв участь у змаганнях.
  • Вагова категорія: до 92 кг.
  • Результат: Здобуття бронзової медалі.

Реакція та підтримка

Дніпровський міський совет повідомив про успіх Руслана Пережилова, висловивши йому поздоровлення та побажання подальших перемог. Це визнання є значущим не тільки для самого спортсмена, але й для всієї спортивної спільноти міста.

Важливість успіху

Завоювання бронзової медалі на міжнародному рівні є значущим досягненням для Руслана Пережилова та є важливим кроком у його спортивній кар’єрі. Це не тільки підтверджує високий рівень підготовки дніпровських спортсменів, але й надихає їх на подальші звершення.

Подальші перспективи

Успіх на «Open Dracula 2024» відкриває перед Русланом Пережиловим нові можливості для участі у міжнародних змаганнях та подальшого розвитку в боксі. Спортивна спільнота Дніпра та його тренери високо оцінюють потенціал Руслана і сподіваються на його нові досягнення на світовій арені.

Поздоровляємо Руслана Пережилова з бронзовою медаллю та бажаємо йому успіхів у майбутніх змаганнях!

Обов’язково прочитайте СК «Днепр-1» нічия з «Минаєм»: очкові втрати в домашньому матчі на нашому сайті.

От citydnipro