Відома українська співачка та модель, 38-річна Даша Астаф’єва, вразила публіку, продемонструвавши своє перетворення до і після макіяжу. Вона поділилася зі своїми підписниками в Instagram, як змінюється її зовнішність з допомогою професійного мейкапу, а також розкрила секрети догляду за шкірою обличчя.

Секрети видалення макіяжу від Даші Астаф’євої

Знаменитість регулярно бере участь у зйомках телевізійних шоу, де професійний макіяж є невід’ємною частиною образу. Астаф’єва зізнається, що щовечора після знімань її чекає ритуал видалення декоративної косметики. Вона підкреслює, що зберегти здоров’я шкіри під шаром професійного мейкапу — завдання, яке вимагає особливих знань і засобів.

«Завершення кожного дня зйомок для мене — це не тільки відпочинок, а й важливий догляд за шкірою. Змивання професійного макіяжу і наступне зволоження шкіри — мій щоденний ритуал,» — ділиться Астаф’єва.

Важливість зволоження шкіри

Після кожного зняття макіяжу Даша Астаф’єва приділяє особливу увагу зволоженню шкіри. Вона використовує доглядові засоби, щоб забезпечити шкірі необхідне живлення і захист від негативного впливу косметики, якою їй доводиться користуватися щодня на зйомках.

Спілкування з підписниками

Даша також активно спілкується зі своїми підписниками, відповідаючи на питання про догляд за шкірою та вибір косметики. Її поради корисні не тільки для професіоналів у сфері краси, але й для тих, хто шукає способи покращити стан своєї шкіри в домашніх умовах.

Висновок

Даша Астаф’єва демонструє, що краса вимагає не тільки уміння правильно наносити макіяж, але й відповідального ставлення до догляду за шкірою. Її підхід до зняття макіяжу та подальшого догляду за шкірою може слугувати прикладом для багатьох, хто прагне зберегти свою красу та здоров’я шкіри

Не пропустіть також Наталія Могилевська зачаровує новим кліпом «Під ковдрою» – історія про сімейні цінності на сторінці нашого веб-сайту.

От citydnipro