У Дніпровському районі Днепропетровщини стався інцидент з крадіжкою банківської картки, який спричинив широкий резонанс у місцевих ЗМІ та серед жителів області. Подія відбулася на одній з автозаправних станцій, де жінка скористалася відсутністю уваги власника та викрала його гаманець з банківською карткою.

Згідно з інформацією, наданою прес-службою Головного управління національної поліції в Днепропетровській області, до поліції звернувся потерпілий зі скаргою на крадіжку банківської картки. Під час розслідування виявилося, що разом з карткою зник і записник з ПІН-кодом, що значно спростило зловмисниці доступ до коштів потерпілого.

В ході перевірки камер відеоспостереження поліцейські встановили особу підозрюваної, якою виявилася 54-річна жінка. Їй було повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Ця подія стала нагадуванням для всіх громадян про необхідність бути обережними зі своїми особистими даними та банківськими картками. Поліція нагадує, що не варто записувати свій ПІН-код на картці або ділитися ним з незнайомими людьми, оскільки це може призвести до неприємних наслідків та втрати коштів.

Подія на Днепропетровщині є черговим попередженням для всіх користувачів банківських карток про необхідність зберігати свої особисті дані в безпеці та бути уважними до деталей, що можуть сприяти несанкціонованому доступу до їхніх фінансових ресурсів.

Окрім цього, прочитайте також Пожежа у Кривому Розі: легковий автомобіль знищений вогнем у гаражі на нашому ресурсі.

От citydnipro